Záver školského roku 2017/2018

29. jún 2018 bol významným dňom pre našich žiakov aj učiteľov. Odovzdávali sa vysvedčenia, ktoré boli vizitkou celoročnej práce a vynaloženého úsilia. Okrem vysvedčení, mnohí žiaci si zaslúžili pochvaly, od svojich triednych učiteľov za vzorné správanie, pomoc, úslie, od pána riaditeľa za reprezentáciu školy. Prváčikovia sa lúčili s pani učiteľkou Banásovou, od ktorej dostali okrem vysvedčení aj "zmluvu" na prázdniny, skvelé originálne pochvaly a aj jedinečné ilustrované knižky, v ktorých každé dieťa z triedy bolo hrdinom svojho príbehu. Ďakujeme žiakom školy za ich štúdium, ďakujeme všetkým pedagógom za vynaložené úsilie v školskom roku 2017/2018 a obzvlášť našim absolventom deviatakom prajeme skvelý štart do novej etapy života.
     
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.