Petržalka na plavárni

Nové športové podujatie organizované v mestskej časti Bratislava-Petržalka pod názvom Petržalka na plavárni vstúpila v roku 2018 do svojho II. ročníka. Obyvatelia a návštevníci Petržalky mali možnosť bezplatne na 90 minút pobudnúť na Petržalskej plavárni a aktívne sa zapojiť do 12 hodinovej štafety. Slávnostné otvorenie a slávnostný štart  o 8,00 hod. uskutočnil starosta mestskej časti  Vladimír Bajan spoločne s olympioničkou atlétkou p. Máriou Mračnovou a majsterkou sveta v hokejbale p. Janou Kapustovou.   355 plavcov preplávalo 341 250 metrov, čo je o 165 675 viac ako v I. ročníku. Prispeli k tomu aj naši žiaci a pedagógovia: T. Sásová, S. Bocová, P. Komanický, I. Trebuňová, M. Miková, K. Poláková, A. Juráš, M. Tóth, L. Schickhoferová, N. Stanzl, S. Weissabel, pani zástupkyňa Z. Sládeková a pán riaditeľ J.Varga, z ktorých každý preplával 1 000 a viac metrov, spolu za našu školu 23 050 preplávaných metrov. Vďaka nim sa naša škola umiestnila na prvom mieste spomedzi petržalských základných škôl.
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.