Zážitkové centrum Atlantis Center Levice

Žiaci druhého a tretieho ročníka navštívili vzdelávacie a zážitkové centrum Atlantis Center Levice. Nahliadli do doby dinosaurov, zoznámili sa s planétami Slnečnej sústavy a odniesli si zážitok z vesmírnej rakety. Prostredníctvom interaktívnych exponátov sa oboznámili s mechanikou, statikou i magnetickými pólmi. Po vyčerpávajúcej interaktívnej expozícii si pochutnali na sladkej waffle. Oddýchnutí stihli ešte nabrať vedomosti v stálej expozícii Tekovského múzea. Tekovské múzeum je regionálne vlastivedné múzeum so zameraním na ľudovú kultúru a prírodné vedy a sídli v areáli najvýznamnejšej kultúrnej pamiatky v regióne – Levický hrad. Ďakujeme Mgr. Martine Mandrákovej a Mgr. Márii Lánikovej za bezchybnú organizáciu exkurzie a veľa zaujímavých zážitkov pre našich žiakov.